Роботу складу налагоджено. Відправимо ваше замовлення наступного робочого дня. Слава Україні!
 

Солодкий спогад

(2 відгуків)
  • 299 грн

Про милі серцю дні найкраще нагадують не поспіхом куплені сувеніри, а запах. Літній, легкий та акватичний. Такий, як у парфумів "Солодкий спогад".

Бренд: Tsukerka

Модель: НФ-00001603

До бажань

До порівняння

Задати питання

Задамо експозицію: пляж, морський бриз та шкіра з кришталиками солі. Рука тягнеться до сонцезахисного крему, хоч сонце вже надто лагідно пестить обличчя. Залишається лиш кілька днів до кінця омріяної відпустки на вітряному узбережжі. І єдине, що нагадуватиме про ці безтурботні дні, це свіжий запах легкості. Запах "Солодкого спогаду".
Парфуми "Солодкий спогад" — для тих, хто романтизує буденність та задивляється на старі фотографії. Цей аромат — як хвиля океану. Такий же легкий, свіжий і здатний "змити" смуток і перенести в теплі сонячні канікули. У "Солодкому спогаді" фрукти переплелись із озоновими нотами і утворили солодкаву акватичну композицію. Ідеальну для того, щоб вже планувати нову відпустку і все ще тепло згадувати попередню.

Правила використання: рівномірно розпилити за допомогою спрею.

Склад: денатурований спирт, парфумерна композиція, *цитральний, *цитронелол, *гексил кінамал, *бутилфеніл метилпропіонал, *лімонен, *ліналоол (*компоненти ефірних олій).

Протипоказання: тільки для зовнішнього використання. Можлива алергія або чутливість до компонентів. Уникати потрапяння в очі.
Умови зберігання: зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, в закритій ємності за температури від +5 ℃ до + 25 ℃. Не допускається зберігання продукту на відстані менше 0,5 м від працюючих нагрівальних приладів та легкозаймистих речей.
Вікова категорія: з 12 років.

Строк придатності: 36 міс. з моменту виготовлення.

Недавні питання

Задати питання про цей продукт

Відгуки

Liubov - 14.09.2021

веселый бодрящий аромат.
жаль мне не по возрасту. молодежный, жизнеутверждающий.
но, иногда, для настроения утром можно и мне немного на себя нанести этой радости..
очень рекомендую тинейджерам и просто оптимистам.
в начале сильный аромат замороженного ананаса немного даже шокирует, но через несколько минут ощущение легкой шелковой сладковатой туники. пусть будет в моей коллекции и такое. ))
спасибо, Tsukerka!

Анна  - 30.04.2021

Не сподобався аромат, але це дуже індивідуально. Нагадує кавунну жуйку, добре, що є тестові версії парфумерії, бо по опису очікуєш одне, а насправді отримуєш інше. Тестуйте перед замовленням!

Вітаємо, Анна!

Дякуємо за ваші враження. Аромат річ дуже суб'єктивна, не будемо сперечатись. Нам дуже шкода, що парфум вам не сподобався.

Дякуємо за ваш відгук
З повагою,
Tsukerka.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендуємо